Nico

Nico
Nico
Nico
NicoKocourek Nico se nám narodil ve vrhu N dne 3. 07. 2016. Má velice krásnou srst lílé barvy. Jelikož je plemena Skotská klapouchá tak má pěkně sklopená ouška. Kocourek má velice dobré předpoklady a proto byl zařazen do třídy BREED-SHOW, což znamená VÝSTAVNÍ. Skotský klapouchý kocourek Nico momentálně je na prodej. Hledáme pro něj rodinku, která jej bude milovat a pokud možno s dětmi. Dětí má opravdu hodně rád, což je zvykem u tohoto plemena vzhledem k jeho povaze.
Sold
Breed: Scottish fold
Color: violet
Sex: Male
Birthday: Sept. 14, 2016
  1. Všechna koťata/štěňata odcházejí do nových domovů po ukončení věku 12 týdnů, kdy jsou naočkova, čipovaná, plně socializovaná, vymazlená, zvyklá na toaletu.
  2. Nový majitel dostane průkaz původu (PP), mezinárodní veterinární pas, kupní smlouvu, přepravku. 
  3. Kotě/štěně si můžete vybrat podle fotografií nebo videa a následně vyplnit rezervační formulář zmačknutím tlačítka "REZERVOVAT" 
  4. Kotě/štěně je rezervováno uhrazením zálohy, do této chvíle je jednání nezávazné a kotě/štěně muže být prodáno dalšímu zájemci. 
  5. Pro závaznou rezervace je nutné uhradit zálohu ve výší 30-50% celkové ceny koťátka nebo štěňátka. Složením zálohy na náš účet si kotě/štěně závazně rezervujete. Zbytek částky bude zaplacen při předání. Zároveň se podepíše   kupní smlouva.
  6. Záloha je nevratná, jestliže kupující od koupě odstoupí.
  7. Po složení zálohy, až kotě/štěně bude připravené k odběru, přijedete si pro něj k nám do Chebu nebo Vám ho dovezeme přímo domu*. 
  8. Ke každému kotěti/štěněti poskytuje naše chovatelská stanice Toydesharm (CHS) kompletní chovatelský a poradenský servis zdarma.
  9. V případě jakýchkoliv dotazu či nejasnosti nás neváhejte kontaktovat.

 
*Doprava zvíře je možná po celé ČR a Slovensku. Umíme zajistit dopravu koček/psů po celem světe. Doprava není zahrnuta v ceně a je účtována zvlášť. Pro kalkulace ceny dopravy nás prosím kontaktujte či využijte kontaktní formulář.

You have successfully subscribed to the news