Cena Skotské klapouché kočky

Zajímá Vás kolik stoji skotská klapouchá kočka s PP (Průkazem původu) v naší chovatelské stanici? Pák jste na správném místě. Ceny koťat jsou odvozené od nákladů, které souvisí s jejích chovem (špičková veterinární péče, prémiové krmivo, mezinárodní výstavy, krytí, očkování a vakcinace, testy na různé nemoci), typu, barvě a výstavních předpokladů každého jedince.

 

Naše kočky jsou vždy krmené nejkvalitnějším masem a granulemi, věnujeme jim spoustu našeho času, lásky a nadstandardní péči. Pravidelně jsou pod dohledem profesionálního veterináře, se kterým naši chovatelská stanice spolupracuje již dlouhá létá.

 

Je důležité si uvědomit, že od nás nekupujete "obyčejné" zvíře, ale zvíře, které splňuje veškeré požadavky daného plemene. Všechna námi nabízená klapouchá koťata  dostanou Průkaz původu mezinárodní organizace WCF, kompletní odpovídající očkování, odčervení a čipování. Naše kočky jsou šampioni různých tříd a držitele moha titulů z mezinárodních výstav. Kupujete od nás na 100% zdravé zvíře s výbornými genetickými předpoklady. Pouze orientačně uvádíme následující rozmezí ceny klapouchých koťat na prodej:

 

Cena koťat plemene Skotská klapouchá kočka se pohybuje od 14 000 Kč a výše (záleží na konkretním jedinci, jeho barvě a výstavních předpokladech). Konkretní cenu Vám vždy rádi sdělíme na vyžádání a po vyplnění dotazníku pro zájemce

 

Nevíte jestli si koupit koťáko s PP nebo bez? Přečtěte si článek o tom proč je lepší si kopit skotskou klapouchou kočku s PP.

You have successfully subscribed to the news