Cena Ruského toy teriéra

Rusky toy terier

  Zajímá Vás kolik stoji Ruský toy terér s PP (Průkazem původu) v naší chovatelské stanici? Pák jste na správném místě. Ceny štěňat jsou odvozené od nákladů, které souvisí s jejích chovem (špičková veterinární péče, prémiové krmivo, mezinárodní výstavy, krytí, očkování a vakcinace, testy na různé nemoci), typu, barvě a výstavních předpokladů každého jedince.

   Naši psi jsou vždy krmené nejkvalitnějším masem a granulemi, věnujeme jim spoustu našeho času, lásky a nadstandardní péči. Pravidelně jsou pod dohledem profesionálního veterináře, se kterým naši chovatelská stanice spolupracuje již dlouhá létá.

   Je důležité si uvědomit, že od nás nekupujete "obyčejné" zvíře, ale zvíře, které splňuje veškeré požadavky daného plemene. Všechna námi nabízená štěňata  dostanou Průkaz původu mezinárodní organizace FIFE, kompletní od povídající očkování, odčervení a čipování. Naši psi jsou šampioni různých tříd a držitele moha titulů z mezinárodních výstav. Kupujete od nás na 100% zdravé zvíře s výbornými genetickými předpoklady. Pouze orientačně uvádíme následující rozmezí ceny štěňat na prodej.

   Cena štěňat plemene Ruský toy terér se pohybuje od 14 000 Kč a výše (záleží na konkretním jedinci, jeho velikosti, barvě a výstavních předpokladech). Konkretní cenu Vám vždy rádi sdělíme na vyžádání a po vyplnění dotazníku pro zájemce.

You have successfully subscribed to the news